1ra Comunió

Alguns alumnes del Kostka ja hem fet la Primera Comunió

| 27-11-2017

Després de dos anys i mig, els nostres alumnes de cinquè, han acabat un bonic procés, les comunions. El passat cap de setmana 18 i 19 de novembre, 33 alumnes de la nostra escola varen celebrar les seves primeres comunions cristianes. Acompanyats dels seus familiars, varen poder gaudir d'una bona estona en companyia de Jesús.

Com cada any, agrair la col·laboració de tots i tots els músics que varen ser a les celebracions, fet que sense ells i elles, hagués faltat el clima que saben aconseguir. També agrair de tot cor als i les catequistes que sempre han estat al costat dels nois i noies. Com no, també agrir la participació al Pedro Rivero. El nostre guia espiritual.

Gràcies a tothom per fer un any més possible aquest somni, retrobat en Jesús.